Strefa KIDS

W trakcie międzynarodowych zawodów Silesia Equestrian na terenie Hotelu Jakubus specjalnie dla dzieci zaplanowano strefę najlepszej zabawy,gdzie będą one mogły: wspinać się na dmuchane budowle, szaleć do woli na mega trampolinie, doznać sporej dawki adrenaliny na euro bungee, spróbować jazdy konnej w trakcie przejażdżek na kucykach, sprawdzić się w skokach na specjalnie przygotowanym torze mini-przeszkód, uwolnić wodze wyobraźni w trakcie gier i zabaw z animatorami, skorzystać z placu zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią i piaskownicą.

Specjalnie dla najmłodszych :)

Stajenne wybryki – 2 godziny specjalnie przygotowanych zabaw i konkursów dla najmłodszych w Strefie Activkids. Gry sprawnościowe o tematyce stajennej to wspaniała okazja do zabawy na świeżym powietrzu. Każdy z uczestników otrzyma nagrody ufundowane przez Szkołę Jazdy Konnej Jakubus.

Zapraszamy 7 lipca od godziny 12:30! Kucyki i Bryczki

Kucyki i Bryczki czekają tradycyjnie na gości Zawodów Silesia Equestrian. Oprowadzanki dla najmłodszych odbywać się będą na Placu Szkoły Jazdy Konnej Jakubus w piątki od 16:00 – 17:00, w soboty od 15:00 – 17:00 oraz w niedzielę od 12:00 – 14:00. W tych samych godzinach zapraszamy także na wygodne zwiedzanie ośrodka zadaszonym wozem. Jego przystanek początkowy znajduje się przed wejściem głównym do Pałacu – Restauracji Jakubus.

Ponadto dbając o podniebienie naszych najmłodszych fanów jeździectwa szef kuchni Jakubus przygotuje specjalne, zbilansowane i zdrowe menu dla dzieci, nie zapominając o tym co najważniejsze – bajkowych deserach!