Share to Facebook Share to Twitter Share to Google Plus

 

Atrakcyjnie podczas Silesia Equestrian! Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście, czy chcecie odwiedzić Jakubowice podczas Silesia Equestrian, możemy uchylić trochę tajemnicy dotyczących największych atrakcji turnieju.

Zawody odbywają się w randze CSI ***, poziom sportowy więc jest już zagwarantowany. Organizatorzy przykładają jednak wielką wagę do tego, by w Jakubusie nikt się nie nudził. Najatrakcyjniejsze są oczywiście weekendy. Pierwszy z nich odbywa się w tematyce Silesia Fruit Color, co zapowiada atrakcje słodkie, kolorowe, z nutką barwnego folkloru.

Drugi weekend to Silesia Talent- konkursy z udziałem gwiazd, animacje rodem z Talent Show, a nawet konkurs dla publiczności w którym swoje specjalne zdolności prezentować będą mali przyjaciele Silesia Equestrian. Tradycyjnie już, w piątek po oficjalnych zmaganiach zapowiadane są Konkursy Specjalne i akurat formuła tego z pierwszego tygodnia, pozostanie tajemnicą do samego końca. Zdradzić możemy tylko, że odbywać się on będzie na koniach organizatora i jak zawsze- będzie bardzo wesoło.

Drugi weekend atrakcji zaczniemy Potęgą Skoku. Tak wysoki mur skakany będzie w Jakubowicach po raz pierwszy. Po konkursie, w każdy piątek Silesia Equestrian kusić będzie Muzyką na Żywo. W pierwszy weekend zapowiadany jest koncert zespołu Sax Life M, w drugi zagra dla Państwa Ludwik Konopko wraz z Hubertem Szczęsnym – uczestnikiem the Voice of Poland. Bardzo mocnym dniem będą tym razem obie soboty. Pierwsza z nich odbywa się pod znakiem plaży i dzień kończymy koncertem zespołu Funk Entertainment – będzie to pozytywna mieszanka Hip Hopu i RNB, w dodatku zagrana w wyjątkowym otoczeniu.

Sobota 22 lipca to chyba najmocniejszy punkt programu. Na placu odbędzie się uwielbiany w ubiegłym roku konkurs Show&Business, natomiast poza placem- gości uwiedzie kuchnia znanego Szefa Kuchni Roberta Sowy.

No dochodzimy do niedzieli… Niedziela to to, co najważniejsze w Silesia Equestrian, czyli sport na światowym poziomie. Konkursy Grand Prix (zaplanowane ok godz. 13:00) będące jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. European Youngster Cup czyli prestiżowe rozgrywki młodzieżowe, Finałowe zmagania Dzieci, Juniorów i Brązowej Rundy. Każdy z konkursów będzie bardzo ważnym rozstrzygnięciem, a łączna pula nagród w zawodach wynosi 1 062 000 zł. Możemy być pewni, ze jeźdźcy dadzą z siebie wszystko i zapraszamy na nasze widowisko już od 12 do 23 lipca. 

Pobierz Program Atrakcji Silesia Equestrian