Grand Prix bierze najlepszy!

Pierwszy tydzień Silesia Equestrian przeszedł już do historii. Za nami mnóstwo polskich zwycięstw, ale konkurs Grand Prix należał do prawdziwej gwiazdy tegorocznej edycji- Emanuele Gaudiano, sklasyfikowanego obecnie na 44 miejscu światowego rankingu.

więcej...

UWAGA!

UWAGA! Do Polski dotarły ogniska zapalne wirusa Arteritis. Chcielibyśmy uspokoić wszystkich zawodników Silesia Equestrian- dołożymy wszelkich starań aby zawody przeprowadzić bezpiecznie, a standardy bioasekuracji będą na najwyższym poziomie.

Więcej...

Niedziela 14.07 Wielki sport na zakończenie

Ostatni dzień dwutygodniowych zmagań Silesia Equestrian Tour to przede wszystkim konkurs Grand Prix o Nagrodę Osadkowski SA. Pula nagród w konkursie to aż 200 000 zł, co oznacza, że rozgrywany jest jako konkurs Longines Grupy C. Oznacza to także, że można w nim spełniać minima olimpijskie na igrzyska Tokio 2020. Przeszkody osiągną wysokość nawet 160cm, a na start stawią się tylko najlepsi z najlepszych.

więcej...

Piątek 12.07 – Punkty do Światowego Rankingu i szalony Show&Business

Piątkowe zmagania drugiego tygodnia Silesia Equestrian rozpoczniemy o godzinie 8.00. Najważniejsze konkursy tego dnia to Gold Round zaliczany do Światowego Rankingu Longines. Planujemy zacząć go około godz. 16:00, a po nim czekają na kibiców szalone emocje sztandarowej sztafety Silesia Equestrian. Show&Business to jazda bez trzymanki.

więcej...

Niedziela 7.07 – Grand Prix zawsze z pełną mocą

Niedzielne konkursy rozpoczną się o 9.00, kulminacyjnym punktem dnia, kończącym zmagania pierwszego tygodnia Silesia Equestrian będzie konkurs Grand Prix o nagrodę Osadkowski SA, który rozpocznie się o godzinie 14.00. Przeszkody osiągną w nim 145cm, a o zwycięstwie zadecyduje dynamiczna rozgrywka! Mamy też dla Was wspaniałą akcję charytatywną. Wraz w Fundacją Oleśnickie Bidy zapraszamy na Wystawę Psów Wielorasowych do Adopcji pod hasłem Przyjaciel od Zaraz.

więcej...

Sobota 6.07 – Szybko czy emocjonalnie? Dynamiczne konkursy i wspaniały Zaklinacz Koni

W sobotę zawody rozpoczną się o godzinie 8.00. Sobotnie sportowe emocje będzie można poczuć szczególnie podczas konkursów: Szybkości Bronze Round ok godz. 14:00 oraz Silver Round Final z rozgrywką który zaplanowaliśmy ok 17:00. Dzień na arenie zamknie wyjątkowy pokaz naszego ulubionego Zaklinacza Koni – Pawła Jachymka wraz we wspaniałym koniem Wicher.

więcej...