Hotel JAKUBUS, to miejsce gdzie natura łączy się z nowoczesnością, gdzie spokój i cisza inspirują do działania, gdzie komfort odpoczynku konkuruje tylko z różnorodnością atrakcji.

Na terenie o powierzchni ponad 40ha znajduje się kilka obiektów hotelowych (Pałac, Hotel za Parkiem, w Pokoje Nad Stajnią), szkoła jeździecka i jeździecki klub sportowy. Nad stawami o powierzchni 20 ha znajduje się Stodoła – przestronna, całoroczna budowla w stylu góralskim do organizowania imprez plenerowych.

W Pałacu znajduje się Restauracja Jakubus wraz z letnim patio oraz Piano Bar, dwie sale konferencyjne oraz kilkanaście komfortowych pokoi i apartamentów. Unikalny charakter zabytkowego obiektu został połączony z luksusowym i nowoczesnym wyposażeniem.

Hotel za Parkiem to propozycja dla tych, którzy lubią otaczać się przyrodą. Z jednej strony okala go park, z drugiej – sielski ogród i pastwiska dla koni.

Pokoje nad Stajnią to 15 nowocześnie urządzonych pokoi, obszerna jadalnia z możliwością przyrządzania własnych posiłków oraz sala telewizyjna.

Do dyspozycji jest kilkanaście pokoi w lekkim, rustykalnym stylu, sala kominkowa oraz przestronna sala konferencyjna z zapierającym dech widokiem na łąki i lasy.Lokalizacja

Galeria lokalizacja

Publicznosc

Mapa Sytuacyjna